Web Danışmanlığı

İnternet haberleşmenin öne çıktığı son yıllarda web tabanlı teknolojiler kurumların ve şirketlerin vazgeçilmez kalesi olmuştur.

Müşterilerin ticari boyutta güven seviyesinin ilk belirlendiği yer halini almıştır.Buradan haraketle bir firmanın web teknolojilerini güncel takip etmesi ve kurumsal yapılaşmasını internete iyi bir şekilde aktarması gerekmektedir.

İnotek Mühendislik, web tabanlı hemen hemen bütün teknolojilerin sağladığı avantajı kullanmaktadır.Bu nedenle firmanızın gücüne güç katması ve müşterilerinize gerçek ticari kimliğinizi aktararak yeni ufuklara yol açmanız için sanal ortamda klavuzluk ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Eğer herhangi bir firma internet sitesi olduğu halde yapısal faaliyet alanını müşterilerine iyi reklam edemiyorsa veya yurtiçi, yurtdışı pazarlarında iş alanı yaratmaya çalışıyorsa internet danışmanı gereksinimi kaçınılmazdır.

Peki İnternet Danışmanı Ne iş Yapar? Aslında İnternet danışmanı sanılanın aksine sitenin modifikasyon veya güncellemesini yapan şahıs değildir.Bir internet danışmanının en başlıca görevleri firma web sitesi içeriğinde en faydalı şekilde ne tür bilgilerin bulunacağına karar vermek, arama motorlarında firma web sitesinin ilk sıralarda çıkmasını sağlamak ve optimum bir tasarım oluşturmaktır. Yani SEO uzmanıdır.

Piyasada genellikle SEO uzmanı adı altında bireysel kişiler bulunmaktadır. Ancak ne yazık ki firmalar bu kişilerin ticari ünvan yokluğundan dolayı güvenememektedirler.İnotek Mühendislik sahip olduğu hem prestij armasıyla hem de Bilgisayar Mühendisi kadrosuyla bu alanda sizlere yüksek güvence vermektedir.